Kongres eHandlu 29 września 2015, PGE Narodowy

Już jutro 24 praktyków e-commerce i e-marketingu podzieli się swoją wiedzą i przedstawi najlepsze praktyki z zakresu e-handlu. 

Organizowany przez Fundację Polak 2.0 Kongres eHandlu, który odbędzie się już 29 września, 2 tygodnie przed jesiennymi IX Targami eHandlu. To idealna okazja, aby spotkać się z liderami rynku e-commerce, zdobyć inspiracje i świeże pomysły na rok 2016 i zyskać wszechstronne informacje o panoramie najnowszych rozwiązań.

Szczegółowe informacje na Kongres eHandlu

Biznes i Technologie 2015, Warszawa 21-22 lipca

Dynamiczny rozwój rynku, powoduje, że współczesne przedsiębiorstwa muszą spełniać różnorodne, zmieniające się oczekiwania swoich klientów. Sprawna organizacja wewnątrz firmy, uporządkowane dokumenty i procesy, dobrze zorganizowana komunikacja i obsługa klienta, a także niezawodna infrastruktura - to klucz do osiągnięcia sukcesu.

Jest to wyjątkowe potkanie wszystkich branż mające na celu przedstawienie różnorodnych rozwiązań technologicznych, wspierających działalność firm.

Szeroki zakres tematyczny, pomoże wzbogacić wiedzę uczestników w zakresie zarówno infrastruktury oraz bezpieczeństwa IT jak również wsparcia strategii i zarządzania w przedsiębiorstwie.

>> Agenda wydarzenia

Security - rozwiązania do utrzymania i zarządzania bezpieczeństwem w firmie 2 lipca 2015 r., Warszawa

2 lipca 2015 r. w Warszawie odbędzie się 6 edycja konferencji Security. Poprzez wymianę doświadczeń i wysłuchanie najnowszych case studies uczestnicy poznają najlepsze metody zarządzania bezpieczeństwem w różnych sektorach.

 

Szczegółowe informacje: www.successpoint.pl/security

Rejestracja: www.successpoint.pl/BI-w-finansach#zarejestruj-się

 

Konferencja otrzymała rekomendację: Polskiego Komitetu Normalizacyjnego.

Patronat Honorowy objęli: Związek Firm Pożyczkowych, Krajowe Stowarzyszenie Ochrony Informacji Niejawnych, Krajowe Stowarzyszenie Bezpieczeństwa Teleinformacyjnego i Ochrony Informacji Niejawnych, Stowarzyszenie Instytut Informatyki Śledczej

 

>> Agenda wydarzenia