II April Consumer Credit Days

Przed nami II edycja organizowanej przez Zoomevents, Polski Związek Zarządzania Wierzytelnościami oraz Związek Firm Pożyczkowych konferencji April Consumer Credit Days, która odbędzie się w dniach 27-28 kwietnia 2017 roku w Hotelu Narvil Conference & SPA w Serocku k/Warszawy.

W programie konferencji między innymi:

  • ZMIANY - aktualna sytuacja i perspektywa rynku Consumer Credit;
  • ZARZĄDZANIE INFORMACJĄ w branży kredytów konsumenckich;
  • CREDIT RISK - zarządzanie ryzykiem w tym modelowanie ryzyka kredytowego;
  • INNOWACJE - co nowego dla B2C w branży zarządzania należnościami?

Szczegółowe informacje na temat konferencji, program wydarzenia oraz warunki uczestnictwa znajdują się na stronie: www.accd.pl.

Firmy należące do ZFP mogą otrzymać od nas bezpłatne wejściówki na konferencję. Zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy na adres: biuro@zfp.org.pl.  

V Międzynarodowy Kongres Płatności Bezgotówkowych

W dniach 21-22 marca 2017 roku odbędzie się V edycja Kongresu pod hasłem "Nowy ład bezgotówkowy. 50 lat kart płatniczych w Polsce".  Organizatorem Kongresu jest Fundacja Rozwoju Obrotu Bezgotówkowego.

Kongres jest miejscem spotkań przedstawicieli biznesu, administracji publicznej i nauki. Miejscem dyskusji i poznawania opinii wszystkich grup uczestniczących w rynku płatności bezgotówkowych. Kongres zwraca uwagę na interesujące prezentacje, wciągające debaty i możliwość spotkania tak szerokiej reprezentacji branży - ponad 250 przedstawicieli wiodących instytucji zajmujących się tematyką płatności. Związek Firm Pożyczkowych jest jednym z honorowych partnerów Kongresu.

Na uczestników Kongresu czekają:

  • czołowi eksperci problematyki płatniczej z Polski i Europy;
  • jedyne forum dyskusyjne łączące instytucje finansowe, administrację publiczną, uczelnie, firmy handlowe i usługowe;
  • uroczysta Gala branży płatności bezgotówkowych, połączona z wręczeniem statuetek eDukata 2017 - nagród dla wiodących firm i ekspertów rynku płatności bezgotówkowych;
  • specjalne panele tematyczne: eksperci europejscy o przyszłości płatności, rozwój płatności bezgotówkowych na wybranych rynkach międzynarodowych, wpływ zmian legislacyjnych na branżę, płatności publiczne, potrzeby merchantów, zachowania konsumentów, rozwój technologii, przyszłość krajowych rozwiązań płatniczych, wspieranie rozwoju startup'ów w Polsce.

Szczegółowy program Kongresu, sylwetki prelegentów, regulamin eDukata oraz informacje organizacyjne dostępne są na stronie: www.kongresplatnosci.pl.

 

Kongres eHandlu 29 września 2015, PGE Narodowy

Już jutro 24 praktyków e-commerce i e-marketingu podzieli się swoją wiedzą i przedstawi najlepsze praktyki z zakresu e-handlu. 

Organizowany przez Fundację Polak 2.0 Kongres eHandlu, który odbędzie się już 29 września, 2 tygodnie przed jesiennymi IX Targami eHandlu. To idealna okazja, aby spotkać się z liderami rynku e-commerce, zdobyć inspiracje i świeże pomysły na rok 2016 i zyskać wszechstronne informacje o panoramie najnowszych rozwiązań.

Szczegółowe informacje na Kongres eHandlu